Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Автодорожники області цілодобово працюють над очищенням автошляхів від снігу

Автодорожники області цілодобово працюють над очищенням автошляхів від снігу

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до усіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до надзвичайних погодних умов, які сталися на Черкащині цими днями, та з повагою ставитися до працівників автодорожньої галузі та до їх праці.

Внаслідок суттєвого ускладнення погодних умов, протягом 17-19 січня на території Черкаської області спостерігалося сильні снігопади, хуртовини, шквальний вітер та налипання мокрого снігу. На територій області  за кілька днів утворився сніговий покрив товщиною від 30 см до понад 1 метру. Особливе ускладнення погодних умов спостерігалося за заході області, зокрема, в Уманському та навколишніх районах. Місцями тут сніговий покров досягав 1 метру 30 см.

До надзвичайної ситуації, яка виникла, автодорожники області були готові у повній мірі: у достатній кількості заготовлено фрикційні матеріали, технічну сіль, паливно-мастильні матеріали. Було підготовлено техніку для зимового утримання автодоріг області. Але та кількість опадів, які випала в Черкаській області 17-19 січня, були непередбачуваною, що привело до заторів на автодорогах Черкащини.

З вечора 17 січня філіями ДП «Черкаський облавтодор» цілодобово проводяться роботи по зимовому експлуатаційному утриманню автодоріг державного значення. За цей час, станом на ранок 19 січня, для робіт із зимового утримання було задіяно понад 170 одиниць спецтехніки, використано понад 3500 тонн протиожеледної суміші. Працівники філій ДП «Черкаський облавтодор», які були задіяні у роботах із очищення проїзної частини від снігу та оброблення протиожеледної сумішшю, працюють беззмінно, практично цілодобово. В той же час, неможливо швидко виконати роботи із очищення проїзної частини доріг від снігу застарілою технікою, вік якої часом сягає 30 років.

На даний час ситуація на автошляхах Черкаського краю змінюється на краще. Усі філії ДП Черкаський облавтодор» та залучені підрядні організації продовжують працювати у посиленому режимі для забезпечення безпечного і безперешкодного проїзду автодорогами області.

Зважаючи на ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв утриматися від поїздок на час негоди та забезпечити безперешкодну роботу снігоприбиральної техніки.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що під час роботи спецтехніки водії транспортних засобів мають забезпечити її безперешкодний рух та не створювати заторів. Та закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення робіт із зимового утримання автошляхів.

Прес-служба САД у Черкаській області