Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка у Кам’янському районі продовжується ремонт проїжджої частини

На автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка у Кам’янському районі продовжується ремонт проїжджої частини

На автодорозі державного значення Н-01 Київ-Знам’янка у Кам’янському районі на ділянці км 216 - км 223 тривають роботи з виконання поточного середнього ремонту.

На замовлення Служби автомобільних доріг Черкаській області підрядною організацією ТОВ «ПБС на цій 6-ти кілометровій ділянці автодороги Київ-Знам’янка продовжуються роботи ремонтні роботи за сучасною технологією із повною заміною асфальтового покриття за технологією холодного ресайклінгу.

Також на цій ділянці автодороги Н-01 Київ-Знам’янка вже розпочато ліквідацію понад 1200 п. метрів пучин з влаштуванням нової конструкції дорожнього одягу з використанням геотекстильних матеріалів та з влаштуванням дренажних воронок.

Наразі вже зроблено регенерацію основи дороги на понад 800 метрах автодороги. Ремонтні роботи тривають і постійно працює 3 бригади працівників. Після завершення робіт із регенерації основи, розпочнуться роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Холодний ресайклінг являє собою зміцнення та стабілізацію ґрунтів, кам'яних матеріалів і асфальтового ґрануляту, одержуваного в результаті дроблення асфальтобетонного брухту, різними в'яжучими, шляхом попереднього фрезерування і змішування на дорозі.

Метод ресайклінгу єдиний спосіб, який забезпечує відновлення основи дорожнього покриття завдяки повторному використанню старого покриття. Застосування даного методу дозволяє скоротити терміни реконструкції, ремонту та знизити витрати. Роботу методом холодної регенерації можна здійснювати без зупинки руху автомобілів.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт, оскільки це необхідний крок для розбудови та оновлення транспортної інфраструктури Черкащини. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у Черкаській області