Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На окремих ділянках автодороги Н-01 Київ-Знам’янка у Кам’янському районі завершено ремонтні роботи

На окремих ділянках автодороги Н-01 Київ-Знам’янка у Кам’янському районі завершено ремонтні роботи

На автодорозі державного значення Н-01 Київ-Знам’янка у Кам’янському районі на ділянці км 232 - км 241 завершено роботи з виконання поточного середнього ремонту.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядною організацією ТОВ «Трансстроймеханізація» на цій 9-ми кілометровій ділянці автодороги Київ-Знам’янка завершено ремонтні роботи.

Тут було влаштовано вирівнюючий та верхній шар асфальтобетонного покриття, замінено 344 п. метри металевого оцинкованого бар’єрного огородження та бордюрів. Влаштовано дорожню розмітку.

Також завершено роботи з виконання поточного середнього ремонту на ділянках автодороги Н-01 Київ-Знам’янка км 213 – км 216 км та 229 – км 232, де підрядними організаціями на замовлення Служби автодоріг у Черкаській області було влаштовано вирівнюючий та верхній шар асфальтобетонного покриття, влаштовано дорожню розмітку.

Окрім того, на замовлення Служби автомобільних доріг Черкаській області на автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка у Кам’янському районі на ділянці км 216 - км 229 продовжуються роботи з виконання поточного середнього ремонту. Підрядною організацією ТОВ «ПБС» на цій 13-ти кілометровій ділянці автодороги Н-01 Київ-Знам’янка проводяться роботи за сучасною технологією із повною регенерацією і заміною дорожнього одягу за технологією холодного ресайклінгу.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт, оскільки це необхідний крок для розбудови та оновлення транспортної інфраструктури Черкащини. Це тимчасові незручності, але безпека важливіша!!!

Бажаємо щасливих безпечних подорожей!

Прес-служба САД у Черкаській області