Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Проїзд автодорогами державного значення Черкаської області забезпечено

Проїзд автодорогами державного значення Черкаської області забезпечено

Станом на ранок 23 січня проїзд усіма дорогами загального користування державного значення Черкаської області забезпечено. Обмеження у русі – відсутні.

Температура повітря по області становить від -8 до -12 градусів. На всій території області без опадів.

Техніка працює у всіх районах Черкаської області. Підрядними організаціями Служби автодоріг області виконуються планові роботи з зимового утримання шляхів. Проводяться роботи очищення проїзної частини та обробки дорожнього покриття протиожеледними матеріалами, яких було використано понад 700 т.

За минулу добу на автомобільних дорогах загального користування державного значення працювало 114 одиниць дорожньої спецтехніки та понад 100 працівників.

Роботи для забезпечення безпечного і безперешкодного проїзду автодорогами загального користування державного значення у Черкаській області продовжуються.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає всіх учасників дорожнього руху бути пильними та обережними, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, швидкісних режимів та тримати дистанцію.

Шановні водії, зважаючи на ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв утриматися від поїздок на час негоди та забезпечити безперешкодну роботу снігоприбиральної техніки. Будьте уважні за кермом – на дорогах працює дорожня техніка.

Прес-служба САД у Черкаській області