Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » «Ця дорога місцями була непроїзною», – голова Черкаської ОДА про сполучення між Уманню та Христинівкою

«Ця дорога місцями була непроїзною», – голова Черкаської ОДА про сполучення між Уманню та Христинівкою

Дорожні ремонти на Уманщині та Христинівщині проінспектував голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко у вівторок перебував там із робочим візитом.

Зокрема, нині завершено ремонт окремих ділянок автодороги державного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка. Наразі дорожники наносять розмітку. Роботи на цій автодорозі розпочалися в межах урядової програми щодо будівництва сучасної автомагістралі, яка з’єднає Львів та Одесу.

– Ця дорога місцями вже була непроїзною, ремонту не бачила з десяток років, – зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Водії її називали «дорогою смерті». Нині із застосуванням технології холодного ресайклінгу відремонтовано найаварійніші ділянки. Роботи будуть продовжені й наступного року. Активно сприяв цьому проекту на центральному рівні народний депутат із цього округу Антон Яценко.

Нагадаємо, цьогоріч в області відремонтовано понад 96 км доріг загального користування. Із утриманням автошляхів на це залучено 622,4 млн грн. Ідеться про кошти державного, обласного та місцевого бюджетів, а також кредитні та надходження митних платежів.

Прес-служба Черкаської ОДА