УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Аварійні роботи з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах державного значення у Черкаській області 26-27 лютого

Аварійні роботи з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах державного значення у Черкаській області 26-27 лютого

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядні організації працюють над ліквідацією ямковості на дорогах державного значення.

26-27 лютого роботи з ліквідації ямковості виконувались на автодорозі М-05 Київ-Одеса. Також на цій автодорозі виконувався комплекс робіт із усунення пучин на проїзній частині.

Аварійний ямковий ремонт є тимчасовим заходом і проводиться для забезпечення безпечного руху автотранспорту дорогами загального користування державного значення та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування. Підрядні організації на дорогах Черкащини проводять роботи з аварійного ямкового ремонту холодним асфальтобетоном та методом просочення.

Роботи з аварійного ямкового ремонту проводяться на автошляхах, які не ремонтувались роками, а лише підтримувались у проїзному стані ямковим ремонтом. Покриття автодоріг, на яких проводився середній поточний ремонт у 2017-2018 роках, не має дефектів.

Із початку 2019 року підрядні організації Служби автодоріг області ліквідували понад 7000 кв. м ямковості.

 

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить всіх учасників дорожнього руху з розумінням віднестись до ситуації, що склалась, бути уважними у місцях проведення аварійних дорожніх робіт і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Особливо закликаємо не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки, та завчасно знижувати швидкість руху свого транспортного засобу перед ними. Просимо всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт. Обирайте безпечний швидкісний режим та не здійснюйте небезпечних маневрів, проїжджаючи ділянки доріг, вражені ямковістю.

Прес-служба САД у Черкаській області