УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Безпека руху – пріоритетний напрямок роботи Служби автодоріг області

Безпека руху – пріоритетний напрямок роботи Служби автодоріг області

В рамках експлуатаційного утримання доріг загального користування в області постійно проводиться заходи для підвищення рівня безпеки руху.

З початку року на дорогах Черкащини на замовлення Служби автомобільних доріг встановили та замінили 1335 знаків, з них 28 знаків маршрутного орієнтування, ще 16 знаків замінили в рамках декомунізації.

Крім того, нанесли 640 кілометрів дорожньої розмітки на проїжджій частині, 731 кілометр повздовжніх ліній, 1149 кв. м пішохідних переходів.

В числі заходів з підвищення безпеки руху провели заміну та встановлення 548 напрямних стовпчиків, відремонтували 5,7 км бар’єрного огородження.

Окрім того, цього року на автодорозі Р-10 Канів-Чигирин-Кременчуг на ділянках км 98+550-км 101+950 та км 103+650 – км 105+000 було Службою автодоріг області спільно з Черкаською облдержадміністрацією на 4,7 км дороги влаштовано штучне освітлення в межах села Червона Слобода. Тривалий час жителі цього села зверталися зі скаргами та зверненнями щодо освітлення автодороги у селі. Ця ділянка дороги – місце концентрації ДТП зі значним рівнем аварійності. Наразі,проблему безпеки руху автотранспорту в селі Червона Слобода вирішено.

Надалі, в наступних роках, на відремонтованих дорогах з’являтиметься вже сучасна, покращена розмітка, планується влаштування освітлення доріг та пішохідних переходів. Особлива увага звертатиметься на ділянках з високою концентрацією ДТП.

Варто зазначити, щороку Служба автомобільних доріг втрачає десятки тисяч гривень на відновленні викрадених знаків та бар’єрного огородження та інших технічних засобів організації дорожнього руху. Тож звертаємося до учасників дорожнього руху бути свідомими, берегти державне майно та повідомляти про випадки розкрадання на дорогах та штучних спорудах елементів облаштування доріг, що в окремих випадках може призвести до трагічних наслідків.

Прес-служба САД у Черкаській області