Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв, 23-24 лютого погіршення погодних умов!

До уваги водіїв, 23-24 лютого погіршення погодних умов!

До уваги водіїв! 23-24 лютого очікується погіршення погодних умов – мокрий сніг, хуртовини, ожеледь і пориви вітру!

За повідомленням Черкаського обласного центру з гідрометеорології, у зв’язку з переміщенням активного циклону з південного заходу, 23-24 лютого очікуються складні погодні умови:

23 лютого вдень помірний дощ та мокрий сніг. Вітер західний, 7-12 м/с, пориви 17-22 м/с. Температура вночі від +2º до -3º, вдень +2..+7º.

24 лютого дощ та мокрий сніг. Вітер західний, пориви 17-22 м/с, вдень місцями 25-28 м/с. Температура вночі та вдень 0..+5º тепла (I рівень небезпечності, жовтий).

Підрядні організації Служби автодоріг області знаходяться у режимі чергування та готові до робіт із зимового утримання автодоріг.

Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху на автодорогах державного значення, Службою автодоріг у Черкаській області здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені на дорогах.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує, що під час роботи спецтехніки, водії автомобілів мають забезпечити її безперешкодний рух.

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

Шановні водії! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних! Краще запобігти виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

Безпечних вам поїздок!

Прес-служба САД у Черкаській області