УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв, 8 лютого можлива ожеледиця!

До уваги водіїв, 8 лютого можлива ожеледиця!

За повідомленням Черкаського обласного центру з гідрометеорології, впродовж доби 8 лютого у Черкаській області та м. Черкаси на дорогах збережеться ожеледиця. Температура вночі -8..-13º морозу, вдень -1..-6º морозу (I рівень небезпечності, жовтий).

Підрядні організації Служби автодоріг області знаходяться у режимі чергування та готові до робіт із зимового утримання автодоріг.

Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху на автодорогах державного значення, Службою автодоріг у Черкаській області здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені на дорогах.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує, що під час роботи спецтехніки, водії автомобілів мають забезпечити її безперешкодний рух.

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

Шановні водії! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних! Краще запобігти виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

Безпечних вам поїздок!

Прес-служба САД у Черкаській області