Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв, 9 січня можлива ожеледиця!

До уваги водіїв, 9 січня можлива ожеледиця!

Служба автомобільних доріг у Черкаській області попереджає про погіршення погодних умов, що може вплинути на обстановку на автошляхах області.

За повідомленням Черкаського обласного центру з гідрометеорології, в найближчу годину 9 січня у Черкаській області та в Черкасах, з утриманням до кінця доби 9 січня, на дорогах очікується ожеледиця (І рівень загрози, жовтий).

Підрядні організації Служби автодоріг області знаходяться у режимі чергування та готові до робіт із зимового утримання автодоріг.

Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху на автодорогах державного значення, Службою автодоріг у Черкаській області здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені на дорогах.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує, що під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

Шановні водії! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних! Краще запобігти виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

Безпечних вам поїздок!

Прес-служба САД у Черкаській області