Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв, можлива ожеледиця!

До уваги водіїв, можлива ожеледиця!

За повідомленням Черкаського обласного центру з гідрометеорології, ввечері 3 грудня та впродовж доби 4 грудня у Черкаській області та в Черкасах на дорогах ожеледиця (І рівень загрози, жовтий).

За даними синоптиків, в ніч на 3 грудня в Черкаській області випало від 3 до 9 мм снігу, і на ранок 3 грудня висота снігового покриву в області становить 4-10 см.

Попри нічний снігопад станом на ранок 3 грудня проїзд автодорогами державного значення Черкаської області забезпечено. На даний час роботи з зимового утримання автодоріг державного значення Черкаської області завершені. Підрядні організації Служби автодоріг області знаходяться у режимі чергування та готові до робіт із зимового утримання автодоріг.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв без нагальної проблеми утриматися від поїздок на час негоди для надання можливості роботи снігоприбиральної техніки та не створювати заторів на автодорогах.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

 

Служба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує водіям про необхідність використання зимових шин. Не забувайте про ближнє світло та протитуманні фари, не перевищуйте швидкість руху, тримайте безпечну дистанцію між автомобілями, уникайте різких маневрів на дорозі!

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

Шановні водії! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних! Краще запобігти виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

Безпечних вам поїздок!

Прес-служба САД у Черкаській області