Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Дороги державного значення Черкащини готують до зимового сезону

Дороги державного значення Черкащини готують до зимового сезону

Ступінь готовності дорожнього господарства Черкащини до зимового сезону та забезпечення необхідними протиожеледними матеріалами наразі становить 80%.

Шляховики вже сьогодні готові виходити і прибирати сніг, якщо він випаде. Майже на 80% готова вся дорожня зимова техніка. Дорожники завозять на бази сіль, пісок, відсів, а також готову піщано-сольову суміш. Підприємства забезпечені пальним для снігоочисної техніки. Запаси солі і фрикційних матеріалів є у всіх районах Черкащини.

На період ускладнення погодних умов буде задіяно 39 стоянок для відстою транспортних засобів, із них 24 – у смузі відведення автомобільних доріг. Усі стояночні місця пройшли обстеження та готові до використання водіями за потребою.

В області пройшов осінній комісійний огляд лінійного комплексу інженерних споруд дорожньо-транспортної мережі. Спеціальні комісії у складі представників Служби автомобільних доріг у Черкаській області, підрозділів Нацполіції та експлуатаційних організацій обстежили автодороги загального користування державного значення (міжнародні, національні та територіальні траси) та визначили необхідний обсяг ремонтних робіт до настання несприятливих погодних умов: загальну площу новоутворених руйнувань проїзної частини (ямковості); наявний стан смуг відведення доріг, елементів архітектурного та інженерного облаштування, технічних засобів організації дорожнього руху, штучних споруд, системи водовідведення тощо.

Роботи виконуватимуться у лімітах залишків фінансування, передбачених на експлуатаційне утримання на 2019 рік.

Узгоджено оперативний план з підготовки та роботи в осінньо-зимовий період по кожній підрядній організації. Щомісячно, починаючи з липня, проводилися спільні наради з представниками підрядних організацій, на яких було скоординовано дії і заходи щодо підготовки мережі автомобільних доріг державного значення до роботи в осінньо-зимовий період.

Для боротьби з негодою підрядними організаціями підготовлено спеціальну техніку та обладнання: 90 піскорозкидачів, 5 солерозподілювачів, 36 одиниць навантажувальної техніки, 28 автогрейдерів, 2 роторних снігоочищувачі, 64 одиниці іншої снігоочисної техніки та 156 одиниць навісного обладнання, майже 6 тис. м п. засобів пасивного снігозахисту.

На балансі Служби автомобільних доріг у Черкаській області перебуває 1768 км автомобільних доріг загального користування державного значення.

 

Служба автомобільних робіт у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням звертати увагу на прогнози погоди та у разі різкого погіршення погодних умов не виїздити на дороги без нагальної потреби.

 

Прес-служба САД у Черкаській області