Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Голова Укравтодору оглянув об’єкти Великого будівництва на Черкащині

Голова Укравтодору оглянув об’єкти Великого будівництва на Черкащині

Голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков сьогодні, 29 липня, відвідав об’єкти Великого будівництва на Черкащині.

Очільник Укравтодору проінспектував капітальний ремонт 21,9 км на автодорозі державного значення Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя — Маріуполь у Золотоніському районі від повороту на місто Канів у селі Софіївка до обходу міста Золотоноша.

Він також оглянув реконструкцію 11,6 км обходу міста Золотоноша на автодорозі Н-08 та ознайомився з ходом робіт із реконструкції шляхопроводу через залізницю на об’їзді Золотоноші.

Разом з головою Укравтодору хід робіт на об’єктах Великого будівництва оглянули народні депутати України Олександр Скічко, Роксолана Підласа, Анатолій Драбовський, Олена Шуляк та Олександр Завітневич.

У Смілянському та Городищенському районі Олександр Кубраков оглянув хід поточного середнього ремонту 35,8 км на 3 ділянках автодороги державного значення Н-01 Київ - Знам’янка. Наразі ремонтні роботи на цих ділянках наближаються до завершення.

Керівник Укравтодору Олександр Кубраков залишився задоволений темпами та якістю робіт на автодорогах державного значення Черкаської області. Він також зазначив, що фінансування відновлення автодоріг державного значення Черкащини не припинятиметься.

А водії автотранспорту вже зараз можуть відчути зміни на краще на автодорогах Черкащини.

У Черкаській області у 2020 році у межах програми Велике будівництво Укравтодор має амбітний план відновити 234 кілометри автодоріг державного значення.

Пресслужба САД у Черкаській області

Укравтодор #Велике_будівництво