УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На автодорозі М-12 на час реконструкції шляхопроводу рух автомобілів здійснюватиметься об’їзною дорогою

На автодорозі М-12 на час реконструкції шляхопроводу рух автомобілів здійснюватиметься об’їзною дорогою

У зв’язку з початком проведення робіт із реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього на автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 535+690 в Уманському районі з 7 липня 2018 року рух транспортних засобів здійснюватиметься по влаштованому об’їзду.

Для забезпечення безпеки руху на автодорозі М-12 розміщено необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області).

Тимчасова об’їзна дорога з двома смугами руху, довжиною 1 км, знаходитися поруч із автодорогою М-12, на ній влаштовано асфальтобетонне покриття для зручності водіїв та забезпечення руху усіх видів транспорту.

Як повідомляла раніше Служба автомобільних доріг у Черкаській області, роботи із реконструкції шляхопроводу на автодорозі М-12 розпочнуться лише після влаштування тимчасової об’їзної дороги.

Реконструкція шляхопроводу передбачає розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, влаштування штучного освітлення мосту. Також буде влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, встановлено нові дорожні знаки. Фактично буде збудовано новий шляхопровід через залізничну колію за сучасними стандартами.

Роботи з реконструкції цього шляхопроводу, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, проводить підрядне підприємство ТОВ «МОСТ-Девелопмент». Роботи з реконструкції розпочалися 25 червня і будуть завершені до кінця 2018 року.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

Служба автодоріг області закликає водіїв - будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди!

Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

Прес-служба САД у Черкаській області