УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На автодорозі міжнародного значення М–12 в Уманському районі влаштували вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття

На автодорозі міжнародного значення М–12 в Уманському районі влаштували вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття

З кожним тижнем, з кожним днем Велике будівництво на теренах Черкащини набирає обертів.

В Уманському районі на ділянці протяжністю 6,9 км міжнародної автодороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка завершили влаштовувати вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття.

Це перша ділянка автодороги державного значення у Черкаській області на якій цього року у рамках програми Президента України Велике будівництво влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття.

На ділянці від села Оксанино Уманського району і до кордону з Кіровоградською областю продовжуються роботи з поточного середнього ремонту автодороги М-12.

Наразі проводимо роботи із відсипання та укріплення узбіч, влаштовуємо прикромкові водовідвідні лотки та закінчуємо влаштування з’їздів з дороги. Після завершення цих робіт, за тиждень-другий, розпочнемо влаштування фінішного верхнього шару асфальтобетонного покриття.

Новий конструктив дорожнього одягу на ділянці км 576+388 – км 583+279 автодороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка в Уманському районі складатиметься з наступних шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

 

Ремонтні роботи на цій ділянці розпочалися торік, а вже цього року будуть завершені.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

 

Звертаємося до усіх учасників дорожнього руху з проханням бути уважними, дотримуйтесь швидкісних обмежень та рухайтесь відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

#Укравтодор #Велике_будівництво

Пресслужба САД у Черкаській області