УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На автошляхах Черкащин проводяться роботи із зимового утримання

На автошляхах Черкащин проводяться роботи із зимового утримання

Допоки дозволяють погодні умови, на автодорогах області проводяться роботи із ліквідації ямковості, водовідведення з проїжджої частини, засипання ям та промоїн на узбіччі та прибирання зупинок громадського транспорту.

Працівники дорожніх підприємств ліквідовують ямковість, яка утворилась через несприятливі погодні умови зимового періоду. Коливання температури повітря від плюсових до мінусових показників та несприятливі погодні умови спричинили руйнування покриття на частині автомобільних доріг державного значення Черкаської області з утворенням аварійної ямковості.

Аварійна ліквідація вибоїн першочергово проводиться на дорогах з найбільшою інтенсивністю руху. Підрядні дорожні організації виконують аварійні роботи з ліквідації ямковості із застосуванням органо-мінеральних сумішей.

Водовідведення з поверхні проїзної частини проводяться для уникнення перезволоження конструктивних елементів доріг. Спуск води з проїжджої частини дозволяє захистити асфальтне покриття від передчасного руйнування, а також забезпечити безпеку дорожнього руху.

Звертаємося до усіх учасників дорожнього руху з проханням бути уважними, рухайтесь відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

Пресслужба САД у Черкаській області