УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На Черкащині автодорожники провели прибирання територій на автошляхах області

На Черкащині автодорожники провели прибирання територій на автошляхах області

Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області, ДП «Черкаський облавтодор» та всіх районних філій 6 квітня взяли участь у Дні благоустрою території до святкування Великодня та провели прибирання на автодорогах Черкаського краю.

Зокрема, працівники Служби автомобільних доріг області привели до належного санітарного стану автобусні зупинки у селі Червона Слобода на автодорозі Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук: прибрали сміття на дорозі біля зупинок та на самих зупинках, зібрали сміття та дику поросль на узбіччі біля зупинок, пофарбували бордюри. Загалом, у селі Червона Слобода було прибрано 8 павільйонів та зупинок. Зібране сміття, близько 200 кг, відвезли на звалище.

Працівники ДП «Черкаський облавтодор» та всіх його районних філій 6 квітня привели до належного санітарного стану 16 павільйонів автобусних зупинок, пофарбували їх, ліквідували 2 стихійних сміттєзвалища біля автодоріг.

Окрім традиційного прибирання сміття, дорожники фарбували огородження та перила мостів, впорядковували газони та квітники. Всього у прибиранні взяли участь понад 350 осіб. Роботи по благоустрою придорожніх зон триватимуть і надалі.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до учасників дорожнього руху з проханням підтримувати чистоту на дорогах, узбіччях, смугах відведення. Не забуваймо, що це наш спільний дім, і в ньому достатньо просто не смітити, а також треба цінувати і поважати чужу працю.

 

 

.

 

Прес-служба САД у Черкаській області