УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На Черкащині розпочався весняний комісійний огляд доріг

На Черкащині розпочався весняний комісійний огляд доріг

На Черкащині розпочався весняний комісійний огляд доріг загального користування державного значення та підходів до залізничних переїздів.

 

Щороку проводиться весняний комісійний огляд доріг для того, аби визначити стан експлуатаційного утримання шляхів після закінчення зимового сезону та належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації.

 

На балансі Служби автомобільних доріг у Черкаський області перебуває 32 автодороги державного значення, їх утримання здійснює чотири підрядні організації.

 

Під час комісійного огляду дорожники спільно з Патрульною поліцією Черкаської області здійснять фіксацію стану покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху. Перевірять облаштування ділянок з підвищеною аварійністю, стан смуг відведення та стоянок і місць тимчасового відстою транспорту.

А спільно з представниками Укрзалізниці дорожники проінспектують стан залізничних переїздів та підходів до них, особливо тих, через які здійснюється автобусний рух.

 

Пресслужба САД у Черкаській області