УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На Черкащині сніжило, стан проїзду автодорогами забезпечено

На Черкащині сніжило, стан проїзду автодорогами забезпечено

Активний циклон, який зайшов на територію Черкащини спричинив складні погодні умови, які супроводжувались мокрим снігом з дощем.

Через ускладнення погодних умов, роботи з ліквідації засніженості та зимової слизькості на дорогах загального користування державного значення підрядні підприємства Служби автомобільних доріг у Черкаській області оперативно розпочали вранці 27 березня. На автодорозі М-05 Київ-Одеса працювало 4 піскорозкидувачі, на обробку дороги використано 36 тонн піщано-соляної суміші.

Протягом ночі 28 березня на ліквідації засніженості та слизькості на дорогах державного значення працювало 9 одиниць спецтехніки та механізмів підрядних організацій Служби автодоріг області. За ніч на обробку дорожнього покриття використано 46 тонн піщано-соляної суміші.

Незважаючи на негоду та снігопад, продовжувалися роботи з експлуатаційного утримання автошляхів.

    

Станом на ранок 28 березня у Черкаській області проїзд автотранспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення забезпечено.

Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою 12 камер відеоспостереження.

 

У зв’язку з пониженням температури, вночі можлива ожеледиця на дорогах.

Шановні водії, будьте уважні та обережні, дотримуйтесь швидкісного режиму та не порушуйте правила дорожнього руху.

Прес-служба САД у Черкаській області