УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На державних автодорогах Черкащини у вересні демонтують самовільно встановлені рекламні конструкції

На державних автодорогах Черкащини у вересні демонтують самовільно встановлені рекламні конструкції

За результатами комісійного обстеження, проведеного Службою автомобільних доріг у Черкаській області, на автодорогах загального користування державного значення було виявлено 100 спеціальних конструкцій і зовнішньої реклами, які самовільно встановлені у межах смуги відведення доріг. Самовільно встановлені рекламні конструкції виявлено на автодорогах Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь (37 шт.), Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань (40 шт.), Р-10 /Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук (18 шт.) та Р-09 Миронівка – Канів (5 шт.).

Відповідно до наказу Державного агентства автомобільних доріг України №378/09-02 від 09.09.2021 р. «Про демонтаж спеціальних конструкцій і зовнішньої реклами» Службі автодоріг області доручено демонтувати спеціальні конструкції і зовнішню рекламу, розміщені в смузі відведення автомобільних доріг загального користування державного значення у Черкаській області без дозвільних документів та з порушенням Типових правил розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до усіх власників таких конструкцій та закликає самостійно провести їх демонтаж до 24 вересня 2021 року. У іншому випадку, з 25 вересня 2021 р. демонтаж зовнішньої реклами виконуватиметься підрядними організаціями Служби автодоріг області, а власники біл-бордів мають відшкодувати понесені витрати на ці роботи.

Одночасно звертаємо увагу власників рекламних конструкцій, що обов’язок щодо збереження вказаних конструкцій після їх демонтажу не покладено а ні на Службу автодоріг області, ні на підрядні організації.

Пресслужба САД у Черкаській області

 

Нижче наведено перелік спеціальних конструкцій і зовнішньої реклами, встановлених поза межами населених пунктів в смузі відведення автомобільних доріг загального користування державного значення в Черкаській області, які підлягають демонтуванню.