УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На ділянці автодороги М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка закінчилися роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу

На ділянці автодороги М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка закінчилися роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу

На міжнародній трасі М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка на ділянці км 536 – км 540 в Уманському районі закінчено роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг». Також на цій ділянці автодороги завершено роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Ремонтні роботи проводяться у рамках поточного середнього ремонту ділянки автодороги державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка.

Зараз розпочалися роботи із планування узбіччя та поширення проїжджої частини на ділянці км 525-521 та підготовчі роботи згідно проекту з поточного середнього ремонту на ділянці км 513-520 автодороги М-12.

Проектом поточного середнього ремонту окремих ділянок автодороги передбачено проведення влаштування основи дорожнього одягу, стабілізацію основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг», влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонного покриття. Окрім того, підрядною організацією проводитимуться роботи із укріплення узбіч, влаштування зупиночних майданчиків та заміни дорожніх знаків.

Роботи із поточного середнього ремонту, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, виконує підрядна організація ТОВ «ШРБУ-48».

Частина автодороги державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка в області є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway», який поєднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. Протяжність автомобільної дороги М-12 у рамках транснаціонального транспортного коридору «GO Highway» у межах Черкаської області складає 37 км.

У зв’язку із щоденним проведенням ремонтних робіт на цій автодорозі, в схему організації дорожнього руху на ділянках виконання робіт будуть вноситись зміни такі як, обмеження руху по окремих смугах, організація руху по смузі зустрічного руху, зниження швидкісного режиму. Усі зміни у дорожньому русі на ділянках проведення робіт будуть позначені відповідними технічними засобами організації дорожнього руху.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв - будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди! Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

Прес-служба САД у Черкаській області