УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На ділянці автодороги Н-01 Київ-Знам’янка закінчуються роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу

На ділянці автодороги Н-01 Київ-Знам’янка закінчуються роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу

На автодорозі загального користування державного значення Н-01 Київ-Знам’янка у Смілянському районі Черкаської області на ділянці км 216 – км 220 закінчуються роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу і вже цього тижня розпочнуться на ділянці км 221 цієї автодороги.

Станом на 7 травня роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу зроблено на 2200 метрах автодороги. Також ліквідовано пучини на 200 м автодороги Н-01 Київ-Знам’янка.

Ремонт цієї ділянки автодороги було розпочато у 2017 році у межах передбаченого урядом фінансування. У 2018 продовжується відновлення автодоріг області за маршрутним принципом. Роботи із поточного середнього ремонту на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області розпочала підрядна організація ТОВ «ПБС». Торік тут було влаштовано понад 6 км нового асфальтобетонного покриття.

В рамках поточного середнього ремонту цієї ділянки дороги буде проведено влаштування основи дорожнього одягу, стабілізація основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг», влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонного покриття. Також проводитимуться роботи із укріплення узбіч, влаштування з’їздів з дороги та зупиночних майданчиків та заміни дорожніх знаків.

Окрім того, на цій ділянці дороги проводитимуться роботи із ліквідації пучин на проїжджій частині із заміною всього конструктиву дорожнього одягу. Пучини буде ліквідовано на 700 метрах автодороги Н-01 Київ-Знам’янка.

У зв’язку із щоденним проведенням ремонтних робіт на вказаній автодорозі, в схему організації дорожнього руху на ділянках виконання робіт будуть вноситись зміни такі як, обмеження руху по окремих смугах, організація руху по смузі зустрічного руху, зниження швидкісного режиму. Усі зміни у дорожньому русі на ділянках проведення робіт будуть позначені відповідними технічними засобами організації безпеки дорожнього руху.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв - будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди!

Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

Прес-служба САД у Черкаській області