УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На дорозі М-30 проводяться роботи із влаштування освітлення біля Умані

На дорозі М-30 проводяться роботи із влаштування освітлення біля Умані

Важливою складовою частиною безпечного руху автотранспорту є освітлення аварійних ділянок автодоріг, а також мостових переходів та кільцевих розв’язок. Освітлення автодороги у темний час доби забезпечує комфортні та безпечні умови для учасників дорожнього руху, зменшує кількість дорожньо-транспортних пригод.

 

Для покращення рівня безпеки дорожнього руху, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, розпочалися роботи з влаштування зовнішнього освітлення на автодорозі М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине на транспортній розв'язці кільцевого типу поблизу Умані.

 

Ця ділянка автодороги міжнародного значення М-30 має велику інтенсивність руху автотранспорту, адже тут перетинаються автодороги М-30 та автодорога Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань.

Вже завершені роботи із влаштування фундаментів під 23 металеві опори освітлення, на яких в якості джерела світла встановлять 23 світлодіодних світильника.

 

Працівники підрядного підприємства ТОВ «ШРБУ-48» приступили до розробки траншей у землі для прокладання кабельних ліній. Після прокладуть кабель та утрамбують шаром ґрунту.

 

Ця ділянка автодороги М-30 була відновлена у 2020 році у рамках програми Президента України «Велике будівництво», починаючи від кільцевої транспортної розв’язки біля м. Умань на пересіченні автодоріг М-30 та Н-16 і до початку місцевої дороги на село Гроздеве.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

 

Загалом у 2020-2021 роках відновлено 34 км автодороги М-30 у межах Черкаської області, від початку обходу міста Умань до межі з Кіровоградщиною.

 

Звертаємося до усіх учасників дорожнього руху з проханням бути уважними, рухайтесь відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

#Укравтодор #Велике_будівництво

Пресслужба САД у Черкаській області