УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На мосту через Дніпро закінчують заливати монолітну плиту

На мосту через Дніпро закінчують заливати монолітну плиту

На мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068 біля Черкас будівельники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» сьогодні, 28 серпня, закінчують роботи із заливання монолітної бетонної плити на правій стороні мосту.

Вже забетоновано 11 прогонів мосту, які повністю очищені від старого бетонного покриття, завершено роботи з демонтажу старого огородження та армування прогонових будов мосту по правому проїзду для їх подальшого бетонування.

Окрім того, між плитами на мосту сьогодні продовжиться монтаж третього деформаційного шва «Maurer D80», які надійшли до Черкас від німецького виробника. Завершено роботи із монтажу понад 600 штук закладних деталей мосту для подальшого встановлення нового бар’єрного огородження. Також розпочалися роботи із закріплення нового бордюрного каменю.

На мосту замінено 11 старих деформованих залізобетонних плит, продовжуються роботи з піскоструйного очищення металевих поверхонь ферми мосту від старої фарби та іржі. Також проводиться ґрунтування захисних металевих елементів прогонових будов ґрунтом, що наповнений цинком, для їх захисту від корозії. Нині на об’єкті цілодобово у дві зміни працює достатня кількість робітників - близько семидесяти.

Наразі на мосту через Дніпро проводяться роботи із армування та підготовки до бетонування перехідних плит на підходах до мосту. Всі роботи по ремонту проїжджої частини на мосту через Дніпро планується завершити до 1 листопада.

На дамбі через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань підрядною організацією ТОВ «Трансстроймеханізація», яка виконує її поточний середній ремонт, вже відфрезеровано понад 9,5 км (100,8 тис. кв. м) проїжджої частини, на 8 км (88 тис. кв. м) дороги укладено вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття і верхнього шару – на понад 6 км (66 тис. кв. м). Змонтовано понад 11,6 км нового металевого бар’єрного огородження типу «Євроформат» замість демонтованого.

Як повідомлялося, для забезпечення технології виконання робіт, автомобільного сполучення та роботи технологічного транспорту, розпорядженням голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка запроваджено графік проїзду легкових автомобілів, вантажного автотранспорту повною масою до 5 тонн та рейсових автобусів на період ремонту мосту.

Рух по мосту для вищевказаних транспортних засобів буде здійснюватися у спеціально відведений час:

- з 6.00 год. до 9.00 год.,

- з 16.00 год. до 19.00 год.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт, оскільки це необхідний крок для розбудови та оновлення транспортної інфраструктури Черкащини. Так, це незручності. Але вони тимчасові. Безпека важливіша!!!

Бажаємо щасливих безпечних подорожей!

Прес-служба САД у Черкаській області