УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На ранок 22 лютого проїзд дорогами державного значення Черкаської області забезпечено

На ранок 22 лютого проїзд дорогами державного значення Черкаської області забезпечено

Станом на ранок 22 лютого проїзд дорогами державного значення Черкаської області забезпечено. Заторів, обмежень чи перекриттів немає.

Через відлигу 21 лютого та нічні заморозки в ніч на 22 лютого, на автодорогах державного значення проводилися роботи з усунення зимової слизькості для забезпечення безпечного проїзду.

Впродовж ночі працювало 20 одиниць спецтехніки підрядних організацій, для обробки протиожеледними матеріалами доріг було використано понад 140 тонн піщано-соляної суміші. Обробка дорожнього покриття протиожеледними матеріалами проводилась на небезпечних ділянках автодоріг: підйомах, спусках, мостах, небезпечних поворотах.

Проїзд автодорогами державного значення Черкаської області станом на ранок 22 січня забезпечено. Повідомлень про затори чи ускладнення руху не надходило.

Також підрядні організації проводять роботи з розчищення від снігу узбіч, мостів, тротуарів та автобусних зупинок.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв з проханням поступатися дорогою спецтехніці, слідкувати за технічним станом свого автомобіля, особливо за станом шин.

 

Якщо ж ви зафіксуєте ускладнення руху на автомобільних дорогах державного значення чи вам знадобиться допомога на дорозі - телефонуйте диспетчеру Служби автомобільних доріг у Черкаській області: +380472714534, +380678093117 цілодобово.

Пресслужба САД у Черкаській області