УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На ранок 23 лютого проїзд дорогами державного значення Черкаської області забезпечено

На ранок 23 лютого проїзд дорогами державного значення Черкаської області забезпечено

Станом на ранок 23 лютого проїзд дорогами державного значення Черкаської області забезпечено. Заторів, обмежень чи перекриттів немає.

Через відлигу вдень та нічні заморозки, на автодорогах державного значення проводилися роботи з усунення зимової слизькості для забезпечення безпечного проїзду.

Впродовж ночі працювало 23 одиниці спецтехніки підрядних організацій, для обробки протиожеледними матеріалами доріг було використано понад 200 тонн піщано-соляної суміші. Обробка дорожнього покриття протиожеледними матеріалами проводилась на небезпечних ділянках автодоріг: підйомах, спусках, мостах, небезпечних поворотах.

Також підрядні організації проводять роботи з розчищення від снігу узбіч, мостів, тротуарів та автобусних зупинок.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв з проханням поступатися дорогою спецтехніці, слідкувати за технічним станом свого автомобіля, особливо за станом шин.

 

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

 

Якщо ж ви зафіксуєте ускладнення руху на автомобільних дорогах державного значення чи вам знадобиться допомога на дорозі - телефонуйте диспетчеру Служби автомобільних доріг у Черкаській області: +380472714534, +380678093117 цілодобово.

Пресслужба САД у Черкаській області