Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На вихідних 14-15 грудня очікується погіршення погодних умов

На вихідних 14-15 грудня очікується погіршення погодних умов

За даними Черкаського обласного гідрометцентру в області у суботу та неділю 14-15 грудня очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, температурний фон підвищиться на 2-3º, вночі очікується 0-2º тепла, а вдень до 4-6º.

 

Підрядні дорожні організації Черкаської області знаходяться у режимі чергування та готові до робіт із зимового утримання автодоріг державного значення Черкащини.

Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху на автодорогах державного значення, Службою автодоріг області здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені на дорогах.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає усіх водіїв дотримуватися вимог безпеки руху на автомобільних дорогах у зимовий період.

При ускладненні чи погіршенні погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв без нагальної проблеми утриматися від поїздок на час негоди для надання можливості роботи снігоприбиральної техніки та не створювати заторів на автодорогах.

У разі необхідності поїздок, радимо перенести подорож на світлу пору доби, бути уважними та обережними за кермом, рухаючись автодорогами за таких погодних умов, обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами. А також враховувати особливості та стан транспортного засобу і дорожнього покриття, уникати будь-яких ризикованих маневрів.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Черкаській області за телефонами: (0472) 71-45-34.

Прес-служба САД у Черкаській області