УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Незважаючи на свята, на автодорогах області тривають ремонтні роботи

Незважаючи на свята, на автодорогах області тривають ремонтні роботи

Зі Святом Незалежності, країно!

Дорожники навіть у вихідні та святкові дні продовжують працювати над відновленням автодоріг державного значення Черкаської області. У День Незалежності ремонтні роботи на автошляхах теж не припиняються.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області дякує підрядникам, які навіть у святковий день працюють разом з нами над відновленням автодоріг області.

Сьогодні роботи ведуться на трьох ділянках автодороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь від села Софіївка до Золотоноші, на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла- Умань біля Черкас, у селі Носачів Смілянського району, у Звенигородському та Уманському районах, на автодорозі Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук у Черкаському районі у напрямку Канева. Не припиняються роботи на автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка у Смілянському та Городищенському районах.

Також не припиняються роботи з експлуатаційного утримання автодоріг державного значення.

На Черкащині цього року у рамках програми Президента України «Велике будівництво» буде відремонтовано та введено в експлуатацію безпрецедентну кількість ділянок доріг державного значення - 234 км.

Пресслужба САД у Черкаській області