УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Оголошення

Оголошення

У зв’язку із закінченням повноважень попереднього складу Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області, на виконання наказу Державного агентства автомобільних доріг України (далі - Укравтодор) № 10 від 25.01.2016 року, з метою забезпечення участі громадськості у реалізації державної політики та здійснення громадського контролю в сфері державної політики, Служба автомобільних доріг у Черкаській області оголошує про формування нового складу Громадської ради.

Для формування нового складу Громадської ради, Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до громадських організацій з проханням делегувати представників громадських організацій для формування ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області.

Вказану інформацію (ПІБ представника, посада, назва організації, контактний телефон) просимо надати до Служби автомобільних доріг у Черкаській області в строк до 15 червня 2018 року за тел. 71-45-34 або ж надіслати електронною поштою за адресою: sad_cherkassy@ukravtodor.gov.ua.

Прес-служба САД у Черкаській області