Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Підходить до завершення ремонт автодороги М-05 Київ-Одеса у Жашківському районі

Підходить до завершення ремонт автодороги М-05 Київ-Одеса у Жашківському районі

Підходять до завершення роботи з поточного середнього ремонту на автодорозі М-05 Київ-Одеса на ділянці км 143+028 – км 152+918 у Жашківському районі.

   

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядною організацією завершено роботи із влаштування трьох шарів асфальтобетону. Продовжуються роботи із укріплення узбіч та влаштування металевого бар’єрного огородження. Згодом буде встановлено нові дорожні знаки та влаштовано дорожню розмітку.

Під час проведення поточного середнього ремонту ділянки автодороги М-05 Київ-Одеса було проведено укріплення та підсилення дорожнього одягу, влаштовано водовідведення з проїзної частини автодороги, влаштовано вирівнюючий та верхній шари асфальтобетонного покриття, з’їзди з автодороги. Також буде проведено роботи з укріплення узбіччя, влаштовано дорожню розмітку, встановлено нові дорожні знаки.

Роботи проводяться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2020 року №36.

   

Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

 

Дорожнє покриття по всій протяжності автодороги М-05 Київ-Одеса опинилося у неналежному стані через багато факторів, які не залежать від дорожників. Внаслідок тривалої експлуатації, через недостатність фінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, порушення міжремонтних термінів, інтенсивний рух великовагового транспорту та понаднормове завантаження вантажівок, що їздять цим маршрутом, дорожнє покриття автодороги М-05 Київ-Одеса зазнало значних руйнувань і потребує відповідних ремонтних робіт.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

А також закликає - будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.

Пресслужба САД у Черкаській області