УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Після затяжних дощів продовжуємо капітальний ремонт автодороги Т-24-09

Після затяжних дощів продовжуємо капітальний ремонт автодороги Т-24-09

Після затяжних дощів продовжуємо капітальний ремонт автодороги Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша на ділянці км 0+000 – км 8+000.

Капітальний ремонт ділянки автодороги Т-24-09 протяжністю 8 кілометрів проводимо від початку цієї автодороги від автошляху М-03 Київ – Харків – Довжанський у Київській області і до селища Шрамківка.

Наразі проводимо влаштування поширення автодороги, влаштування георешітки для підсилення конструктиву та стабілізації ґрунтової основи, влаштовується шар основи проїжджої частини зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття.

У рамках ремонтних робіт на дорозі влаштуємо новий конструктив дорожнього одягу: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

Також у рамках капітального району влаштуємо поширення проїжджої частини дороги, укріпимо узбіччя, влаштуємо нові автобусні зупинки, бар’єрне огородження, дорожні знаки та розмітку. У селі Кононівка, через яке проходить автодорога Т-24-09, влаштуємо велосипедні доріжки, тротуари, 3 пішохідних переходи з автономним освітленням.

Підрядна організація: ТОВ «Ростдорстрой».

Автодорога Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша побудована у 1977 році, останній раз капітальний ремонт її робився 34 роки тому, у 1987 році.

Звертаємося до усіх учасників дорожнього руху з проханням бути уважними, рухайтесь відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

#Укравтодор #Велике_будівництво

Пресслужба САД у Черкаській області