Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Попереджаємо про ускладнення погодних умов, у ніч на 3 грудня на Черкащині сніжитиме

Попереджаємо про ускладнення погодних умов, у ніч на 3 грудня на Черкащині сніжитиме

За прогнозами, варто готуватись до негоди — снігу та ожеледі. Уважно слідкуйте за прогнозами погоди, а також враховуйте дорожні умови, коли сідаєте за кермо своїх транспортних засобів.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає усіх водіїв під час ускладнення погодних умов бути уважними й обережними, неухильно дотримуватись правил дорожнього руху, за можливості, краще утриматися від поїздок автомобілем.

Уночі на 3 грудня очікується сніг та мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 3-8 см.

За інформацією Черкаського обласного центру з гідрометеорології, у зв’язку з проходженням атмосферних фронтів із північного-заходу, впродовж доби 3 грудня в області очікується сніг, утворення снігового покриву висотою 3-8 см, на дорогах ожеледиця (І рівень загрози, жовтий).

Підрядні дорожні організації у Черкаській області знаходяться у режимі чергування та готові до робіт із зимового утримання автодоріг державного значення Черкащини. Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху на автодорогах державного значення, Службою автодоріг області здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені на дорогах.

 

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

При ускладненні чи погіршенні погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв без нагальної проблеми утриматися від поїздок на час негоди для надання можливості роботи снігоприбиральної техніки та не створювати заторів на автодорогах.

У разі необхідності поїздок, радимо перенести подорож на світлу пору доби, бути уважними та обережними за кермом, рухаючись автодорогами за таких погодних умов, обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами. А також враховувати особливості та стан транспортного засобу і дорожнього покриття, уникати будь-яких ризикованих маневрів.

Перед виїздом у зимовий період, водіям легкових та великовантажних транспортних засобів рекомендуємо подбати про наявність ланцюгів проти ковзання, запасу пального, противідкатних упорів та лопати, засобів зв’язку, теплих речей, аптечки, гарячих напоїв.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

Шановні водії! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних! Краще запобігти виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Черкаській області за телефонами: (0472) 71-45-34.

Безпечних вам поїздок!

Прес-служба САД у Черкаській області