УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Повідомлення

Повідомлення

17 липня 2018 року відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області на якому розглядалися заяви та подані документи громадськими організаціями, які хочуть долучитися до участі в установчих зборах Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області. В ході розгляду поданих заяв та документів було з’ясовано наступне:

  1. При розгляді заяви та документів поданих ГО «Черкаська студентська рада» виявлено, що не було подано наступних документів: копію статуту ГО та повну копію виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та копію статуту (положення) Інституту громадського суспільства, засвідчені в установленому порядку.
  2. При розгляді заяви та документів ГО «Об’єднані патріотичні сили в Черкаській області» з’ясувалося, що подані документи підписані особою, що не має права підпису документів цієї ГО.

Вирішили: сповістити керівників ГО «Черкаська студентська рада» та ГО «Об’єднані патріотичні сили в Черкаській області» про виявлені недоліки у поданих документах та про необхідність виправити виявлені недоліки у трьохденний термін до 20 липня 2018 року. Сповіщення зробити шляхом повідомлення на вказані у поданих документах електронні адреси організацій та через публікацію повідомлення на офіційному веб-сайті Служби автодоріг області. У разі не усунення вказаних недоліків до 20 липня 2018 року, вказані вище ГО не будуть допущені до участі у формуванні Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області через зазначені порушення.

Прес-служба САД у Черкаській області