УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Продовжуємо відновлювати автодорогу Н-01

Продовжуємо відновлювати автодорогу Н-01

Продовжуються ремонтні роботи на 10-кілометровій ділянці автодороги Н-01 Київ – Знам’янка від села Ситники до кордону з Київською областю (км 123+687 – км 133+687).

Що робимо зараз?

  • регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією холодного ресайклінгу;
  • влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

У рамках ремонтних робіт на дорозі буде влаштовано новий конструктив дорожнього одягу: основа зі щебенево-піщаної суміші, оброблена цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

 

Підрядна організація: ТОВ «Ростдорстрой».

 

Звертаємо вашу увагу на те, що на час проведення поточного середнього ремонту на ділянці автодороги Н-01, рух автомобілів ускладнено, рух транспорту відбувається у реверсному режимі. Тож просимо учасників дорожнього руху бути уважними, дотримуйтесь швидкісних обмежень та рухатися відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

 

У 2021 році буде відремонтовано 43 км дороги та завершиться реконструкція шляхопроводу через залізницю у місті Городище. Загалом за 2 роки реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Черкащині на автодорозі державного значення Н-01 Київ - Знам'янка буде відновлено понад 75 км дорожнього покриття від міста Сміла до кордону з Київською областю.

#Укравтодор #Велике_будівництво