УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Продовжується капітальний ремонт автодороги Н-08 у Золотоніському районі

Продовжується капітальний ремонт автодороги Н-08 у Золотоніському районі

У Золотоніському районі проект Президента України Велике будівництво проект набирає потужностей.

На автодорозі Н-08 продовжується капітальний ремонт ділянки протяжністю 6 км від кордону з Київською областю до повороту на Канів у селі Софіївка Золотоніського району.

Підрядною організацією на ділянці км 81+300 – км 87+300 розпочато роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття, влаштування основи дорожнього одягу із щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та влаштування першого вирівнюючого шару асфальтобетону.

Новий конструктив дорожнього одягу складатиметься з наступних шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, два вирівнюючих шари крупнозернистого та щільного асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону. Загальна товщина дорожнього покриття становитиме 51 см.

Також у межах робіт із капітального ремонту ділянки автодороги Н-08 буде влаштовано автобусні зупинки і пішохідний перехід з автономним освітленням та майданчик для автомобілів на кордоні областей.

Підрядна організація: ТОВ «СП «Автострада», яка планує завершити роботи до 1 червня 2021 року.

Торік у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі Н-08 у Золотоніському районі було відновлено дорожнє покриття на 33 км від повороту на Канів у селі Софіївка до завершення обходу міста Золотоноша.

 

Звертаємо вашу увагу на те, що на час проведення поточного середнього ремонту на ділянці автодороги Н-08, рух автомобілів ускладнено, рух транспорту відбувається у реверсному режимі. Тож просимо учасників дорожнього руху бути уважними, дотримуйтесь швидкісних обмежень та рухатися відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

#Укравтодор #Велике_будівництво

Пресслужба САД у Черкаській області