УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Продовжується ремонт автодороги міжнародного значення М-05 Київ-Одеса у Жашківському районі

Продовжується ремонт автодороги міжнародного значення М-05 Київ-Одеса у Жашківському районі

Продовжуються роботи із поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-05 Київ-Одеса на ділянці км 143+028 – км 152+918. Підрядною організацією ведуться роботи із демонтажу старого асфальтобетонного покриття та влаштування органомінеральної суміші.
На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, поточний середній ремонт ділянки автодороги М-05, протяжністю майже 9,9 км, проводиться у Жашківському районі від кордону з Київською областю і до закінчення міста Жашків у напрямку Умані.

    
Ремонтні роботи розпочалися із правого проїзду автодороги М-05 Київ-Одеса. На час проведення ремонтних робіт рух транспорту правим проїздом перекрито, і відбувається по лівому проїзду у реверсному режимі.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт. 
А також закликає водіїв будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди! Будьте уважними та взаємоввічливими.
Прес-служба САД у Черкаській області