УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Проїзд автодорогами державного значення Черкаської області 6 лютого забезпечено

Проїзд автодорогами державного значення Черкаської області 6 лютого забезпечено

На Черкащині минулої доби розпочалися опади у вигляді мокрого снігу з дощем. За повідомленням Черкаського обласного центру з гідрометеорології, станом на ранок 5 лютого опади випадали у вигляді мокрого снігу, снігу та дощу. Найбільше випало у західних районах області 10-17 мм або 1-1,5 декадної норми, на решті території - 6-8 мм. На ранок 6 лютого висота снігового покриву по області становить від 1 до 3 см.

 

Зранку 5 лютого на автодорогах державного значення області для забезпечення безпечного проїзду розпочалися роботи з очищення проїзної частини та усунення зимової слизькості.

Впродовж минулої доби та вночі 6 лютого працювало 62 одиниці спецтехніки підрядних організацій, для обробки протиожеледними матеріалами доріг було використано понад 1980 тонн піщано-соляної суміші. Обробка дорожнього покриття протиожеледними матеріалами проводилась на усіх дорогах державного значення області. Особлива увага приділялася небезпечним ділянкам автодоріг: підйомам, спускам, мостам, небезпечним поворотам.

Проїзд автодорогами державного значення Черкаської області станом на ранок 6 лютого забезпечено. Повідомлень про затори чи ускладнення руху не надходило.

 

Підрядні підприємства наразі працюють цілодобово у посиленому режимі. Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху на автодорогах державного значення, Службою автодоріг у Черкаській області здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені на дорогах.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує, що під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

 

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

Шановні водії! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних! Краще запобігти виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

Безпечних вам поїздок!

 

Прес-служба САД у Черкаській області