УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Проїзд автодорогами державного значення Черкаської області 7 лютого забезпечено

Проїзд автодорогами державного значення Черкаської області 7 лютого забезпечено

Через несприятливі погодні умови минулої доби у посиленому режимі працювало черкаські дорожники щоб проїзд автодорогами державного значення Черкащини був безпечним. Було задіяно 70 одиниць спецтехніки підрядних дорожніх підприємств. Проводилися роботи з очищення проїзної частини та усунення зимової слизькості.

Станом на ранок 7 лютого проїзд автодорогами державного значення Черкаської області забезпечено. Повідомлень про затори чи ускладнення руху не надходило.

,

Підрядні підприємства наразі працюють цілодобово у посиленому режимі. Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху на автодорогах державного значення, Службою автодоріг у Черкаській області здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені на дорогах.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує, що під час роботи спецтехніки, водії автомобілів мають забезпечити її безперешкодний рух.

 

Шановні водії! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних! Краще запобігти виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

Безпечних вам поїздок!

Прес-служба САД у Черкаській області