Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Проїзд дорогами державного значення Черкащини 13 січня забезпечено

Проїзд дорогами державного значення Черкащини 13 січня забезпечено

Цієї ночі на автодорогах державного значення Черкаської області проводилися роботи із зимового утримання автодоріг.

Упродовж ночі 13 січня та вдень 12 січня на території Черкаської області фіксувалася температура повітря від -1 до -3 градусів за Цельсієм, що стало передумовою утворення ожеледі на проїжджій частині автодоріг. Тож для забезпечення безпечного проїзду дорогами області проводилися роботи з усунення зимової слизькості. Обробка дорожнього покриття протиожеледними матеріалами проводилась на небезпечних ділянках автодоріг: підйомах, спусках, мостах, поворотах.

Впродовж ночі працювало 28 одиниць спецтехніки підрядних організацій, для обробки протиожеледними матеріалами доріг було використано понад 300 тонн піщано-соляної суміші. Проїзд автодорогами державного значення Черкаської області станом на ранок 13 січня забезпечено. Повідомлень про затори чи ускладнення руху не надходило.

Підрядні підприємства наразі працюють у посиленому режимі, цілодобово. Для оперативного реагування на будь-які випадки ускладнення руху на автодорогах державного значення, Службою автодоріг у Черкаській області здійснюється постійний моніторинг стану дорожнього покриття, у т.ч. за допомогою камер відеоспостереження, що встановлені на дорогах.

 

Служба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує, що під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

 

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

Шановні водії! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних! Краще запобігти виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

Безпечних вам поїздок!

 

Прес-служба САД у Черкаській області