Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Проведення заходів у рамках Тижня безпеки дорожнього руху у Черкаській області

Проведення заходів у рамках Тижня безпеки дорожнього руху у Черкаській області

З 11 по 17 листопада в Україні проходив другий етап 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН. До участі у ньому долучились Служба автомобільних доріг у Черкаській області та підрядні організації, які здійснюють експлуатаційне утримання автошляхів державного значення Черкащини.

Впродовж тижня безпеки фахівці Служби автомобільних доріг у Черкаській області провели ряд заходів для покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на автомобільних дорогах загального користування державного значення.

Зокрема, проведено перевірки доріг у межах навчальних закладів, шкіл, дитячих садків на їх відповідність схемам організації дорожнього руху – 5 об’єктів; перевірено місця концентрації ДТП, наявність попереджувальних дорожніх знаків та інформаційних панно. Перевірили ділянки з підвищеною аварійністю, де встановлені попереджувальні дорожні знаки та інформаційні панно, 4 з них відновлено.

Крім того, до належного санітарного стану приведено 23 зупинки громадського транспорту, 26 автопавільйонів та 21 елемент санітарного облаштування.

Було перевірено обладнання 3 місця проведення робіт на відповідність схемам і два з них приведені у відповідність до вимог.

Також у поточному році для покращення безпеки руху автошляхами державного значення поновлено дорожню розмітку на 403 км автодоріг державного значення, встановлено та замінено 1691 дорожній знак, влаштовано та відремонтовано 5041 м бар’єрного огородження, поновлено дорожню розмітку на 76 пішохідних переходах, ліквідовано аварійну ямковість на дорожньому покритті загальною площею понад 518 тис. кв. м.

Прес-служба САД у Черкаській області