УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Розпочалося влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на автодорозі державного значення Н–16 у селі Білашки Тальнівського району

Розпочалося влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на автодорозі державного значення Н–16 у селі Білашки Тальнівського району

Продовжується відновлення дорожнього покриття між містами Умань та Черкаси на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань.

Розпочалося влаштування верхнього, фінішного шару асфальтобетонного покриття на ділянці км 181+000 – км 189+000 автодороги державного значення Н–16 Золотоноша–Черкаси–Сміла–Умань у селі Білашки Тальнівського району.

Поточний середній ремонт автодороги Н-16 проходить у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

На 8 км дороги Н-16 у Тальнівському районі наразі виконуються роботи з влаштування верхнього, фінішного верхнього шару асфальтобетонного покриття, встановлення бортового каменю, планування узбіччя, влаштування основи та верхнього шару асфальтобетонного покриття тротуарів, влаштування водоскидів.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

Звертаємося до усіх учасників дорожнього руху з проханням бути уважними, дотримуйтесь швидкісних обмежень та рухайтесь відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!

Цього року у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом буде відремонтовано та введено в експлуатацію 67,2 км дорожнього покриття.

#Укравтодор #Велике_будівництво

Пресслужба САД у Черкаській області