Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Служба автодоріг області готова до роботи у зимовий період

Служба автодоріг області готова до роботи у зимовий період

Голова Черкаської облдержадміністрації Роман Боднар сьогодні, 6 листопада, перевірив стан готовності сил та засобів мобільної оперативної групи спеціалізованих служб цивільного захисту області щодо забезпечення оперативного реагування на надзвичайні ситуації на найважливіших об’єктах інфраструктури області у зимовий період.

Про стан підготовки до утримання автодоріг державного значення області голові Черкаської ОДА доповів начальник відділу ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг Служби автомобільних доріг у Черкаській області Руслан Гребенюк.

Служба автодоріг області є балансоутримувачем автодоріг державного значення які з’єднують районні та обласні центри. Цього року на замовлення Служби автодоріг області, роботи з експлуатаційного утримання у осінньо-зимовий період здійснюватимуть 4 підрядних підприємства, на дорогах державного значення області працюватимуть більше 200 одиниць спеціалізованої дорожньої техніки.

Роботи з зимового утримання передбачають: приготування спецсумішей та обробка доріг протиожеледними матеріалами, розчищення від снігових заносів, прибирання автопавільйонів, цілодобове чергування робітників та дорожньої техніки.

Прес-служба САД у Черкаській області