УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Служба автодоріг області постійно контролює якість проведення ремонтів доріг державного значення

Служба автодоріг області постійно контролює якість проведення ремонтів доріг державного значення

Днями фахівці Служби автомобільних доріг у Черкаській області провели інспекційний контроль якості робіт з влаштування тимчасової об’їзної дороги на час виконання робіт з реконструкції шляхопроводу на автодорозі М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 520+101 та поточного дрібного ремонту окремими ділянками автодороги Т-24-03 Орадівка-Христинівка-Жашків-Корсунь-Шевченківський-Мошни у Христиніському районі.

У ході перевірки здійснено відбір кернів асфальтобетонного покриття. Відібрані зразки направлено до лабораторії для проведення відповідних випробувань. Вилучена проба має зберігати монолітність, а також пройти поетапний контроль у лабораторних умовах з метою перевірки показників властивостей кожного шару дорожнього одягу окремо.

Лабораторія Служби автомобільних доріг у Черкаській області має сертифікат підтвердження компетентності у проведенні контролю якості, при влаштуванні шарів дорожнього покриття, проводиться контроль якості ущільнення. Контролюється також якість асфальтобетонних сумішей, а саме: температурний режим органічного в'яжучого, мінеральних матеріалів та готової асфальтобетонної суміші.

Контроль та перевірка належної якості дорожніх робіт під час будівництва, реконструкції, капітального, поточного ремонтів та експлуатаційного утримання є одним із головних завдань Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

Лабораторія Служби здійснює відбір матеріалів на всіх етапах дорожніх робіт: влаштування асфальтобетонного покриття, ЩПС, ґрунту, бітуму та інших будівельних матеріалів, для подальших випробувань у лабораторних умовах. На основі результатів досліджень Служба автодоріг приймає рішення: чи якісно підрядник виконав роботи і чи оплачуватимуться вони замовником. В разі виявлення недоліків – підрядник має їх усунути за власні кошти. Неякісно виконані ремонтні роботи Службою автомобільних доріг у Черкаській області не приймаються та не оплачуються.

Прес-служба САД у Черкаській області