УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Список кандидатів до складу Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області

Список кандидатів до складу Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області

Список кандидатів до складу Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області, які братимуть участь в установчих зборах Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області 27 липня 2018 року:

 

Від ГО «Авто Євро Сила»:

 1. Дзюблик В’ячеслав Сергійович,
 2. Яненко Денис Михайлович.

 

Від ГО «Народна позиція»:

 1. Захаров Дмитро Аркадійович,
 2. Сірош Олександр Володимирович.

 

Від ГО «Нові люди - Черкаси»:

 1. Чемерис Артур Володимирович.

 

Від ГО «Спілка Ветеранів Східного Фронту»

 1. Сташук Микола Дмитрович,
 2. Матюшенко Сергій Іванович.

 

Від ГО «Самооборона Майдану в Черкаській області»

 1. Скалько Олег Іванович,
 2. Ющенко Олексій Миколайович.

 

Від ГО «Автомайдан - Черкаси»

 1. Ганзевич Роман Вікторович,
 2. Лихолай Євгеній Васильович.

 

 

Представники інститутів громадського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області:

 1. ГО «Черкаська студентська рада» - не подано копію статуту ГО та повну копію виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та копію статуту (положення) Інституту громадського суспільства, засвідчені в установленому порядку. Немає протокольно оформленого рішення загальних зборів про делегування учасника. Рішення оформлено одноосібно, в той час як згідно статуту організації, таке рішення має бути прийнято колегіальним органом організації.
 2. ГО «Об’єднані патріотичні сили в Черкаській області» - подані документи підписані особою, що не має права підпису документів цієї ГО.
 3. ГО «Білий молот» - делегувала своїх представників для участі в установчих зборах Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області з порушенням регламенту. Зокрема, немає протокольно оформленого рішення загальних зборів про делегування учасника. Рішення оформлено одноосібно, в той час як згідно статуту організації, таке рішення має бути прийнято колегіальним органом організації.
 4. ГО «Білий корпус» - делегувала своїх представників для участі в установчих зборах Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області з порушенням регламенту. Зокрема, немає протокольно оформленого рішення загальних зборів про делегування учасника. Рішення оформлено одноосібно, в той час як згідно статуту організації, таке рішення має бути прийнято колегіальним органом організації.
 5. Релігійна громада Істино-Православної Церкви «Семи Архангелів» - делегувала своїхпредставників для участі в установчих зборах Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області з порушенням регламенту. Зокрема, немає протокольно оформленого рішення загальних зборів чи парафіяльної ради про делегування учасника, як того вимагає статут ГО. Рішення оформлено одноосібно, в той час як згідно статуту організації, таке рішення має бути прийнято колегіальним органом організації. Окрім того, статут Релігійної громади Істино-Православної Церкви «Семи Архангелів» не відповідає цілям та завданням Положення Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області.

САД у Черкаській області