УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Станом на ранок 31 грудня проїзд мережею автомобільних доріг державного значення Черкаської області забезпечено, обмежень у русі немає.

Станом на ранок 31 грудня проїзд мережею автомобільних доріг державного значення Черкаської області забезпечено, обмежень у русі немає.

Станом на ранок 31 грудня проїзд мережею автомобільних доріг державного значення Черкаської області забезпечено, обмежень у русі немає.

Продовж минулої доби та вночі 31 грудня на автошляхах працювало 40 одиниць дорожньої спецтехніки та більше ста працівників дорожніх підприємств. В деяких регіонах області ввечері та вночі сніжило та йшов дощ при мінусовій температурі, тому проводилися роботи з оброблення протиожеледними матеріалами доріг державного значення для ліквідації зимової слизькості. За добу використано майже 1500 тонн протиожеледної суміші.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв з проханням поступатися дорогою спецтехніці.

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах Черкащини, звертайтеся телефоном до диспетчера Служби автодоріг області: +380472317819, +380678093117 ЦІЛОДОБОВО.

Пресслужба САД у Черкаській області