УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Триває капітальний ремонт обходу міста Тальне на автодорозі Н-16

Триває капітальний ремонт обходу міста Тальне на автодорозі Н-16

Продовжуємо відновлення обходу міста Тальне на автодорозі Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань. Капітальний ремонт ділянки протяжністю 10 км проводитиметься від закінчення села Соколівочка і до колишнього аеродрому поблизу міста Тальне.

 

Наразі проводиться роботи із влаштування останнього, верхнього шару асфальтобетонного покриття, влаштування прикромочних бетонних водопропускних лотків для відведення води з проїзної частини, планування укосів та укріплення узбіччя, розпочалися роботи із влаштування освітлення.

У рамках капітального ремонту буде влаштовано новий конструктив дорожнього одягу, який складатиметься з наступних шарів: основа зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом, вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону та фінішний верхній шар зі щебенево-мастикового асфальтобетону.

В рамках капітального ремонту ділянки автодороги Н-16 буде виконано наступний комплекс робіт:

- капітальний ремонт шляхопроводу на ділянці км 175+600;

- капітальний ремонт мосту через річку Гірський Тікич на ділянці км 176+872;

- капітальний ремонт водоперепускної труби великого діаметру та 10 водоперепускних труб меншого діаметру;

- влаштування 77 опор для зовнішнього освітлення обходу Тального;

- влаштування водовідведення;

- укріплення узбіч;

- влаштування з’їздів з дороги;

- влаштування майданчика для проведення габаритно-вагового контролю;

- влаштування дорожньої розмітки та нових дорожніх знаків.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

 

Автодорога державного значення Н-16 – маршрут, що проходить через всю область зі сходу на захід, з’єднує лівобережну частину Черкащини із західною частиною, з містом Умань. Починається від міста Золотоноша, і проходить через міста Черкаси, Сміла, Шпола, Звенигородка, Тальне та Умань. Є найдовшою автодорогою Черкащини, протяжність Н-16 становить 208,1 км.

 

Торік у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом було відновлено дорожнє покриття на 67,2 км.

Це - одна з 12 ділянок, які нині ремонтуємо на автодорозі Н-16 у всіх районах Черкаської області у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Загалом цьогоріч плануємо відновити 127,7 км цієї автодороги.

 

#Укравтодор #Велике_будівництво

Пресслужба САД у Черкаській області