УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Тривають ремонтні роботи на дорогах Черкащини

Тривають ремонтні роботи на дорогах Черкащини

Ремонт правого проїзду автошляху Н-16 від Черкас до Сміли продовжується. Хід робіт на цій ділянці за дорученням голови Черкаської облдержадміністрації проінспектував заступник голови – керівник апарату Сергій Овчаренко.

Ремонтники нині активно працюють на автодорозі Н-16 Золотоноша– Черкаси – Сміла – Умань. Ідеться про правий проїзд від Черкас до Сміли. Тут заплановано відремонтувати 7,8 км покриття. Крім того, тривають роботи й на автошляху Київ – Знам’янка в межах Смілянського та Кам’янського районів.

На відфрезеровані ділянки автодороги нині продовжують укладати двадцятисантиметровий шар бетонної суміші. Щодня підрядник використовує до 1,3 тисяч тонн цього матеріалу. Згодом, за сприятливої погоди, покриватимуть асфальтом.

За словами заступника голови Черкаської ОДА Сергія Овчаренка, роботи йдуть за графіком. Зрозуміло, що підрядник враховує й погодні умови. Наше завдання – зробити, передовсім, якісно, а не швидко, аби люди могли якнайдовше користуватися дорогою. Якість уже покладеного асфальту, як свідчить проведений аналіз, відповідає нормам ДСТУ. Тут на відфрезеровані ділянки автодороги продовжують укладати 20-сантиметровий шар бетонної суміші. Щодня підрядник використовує до 1,3 тис. тонн цього матеріалу. Згодом, за сприятливої погоди, покриватимуть асфальтом, зазначив Сергій Овчаренко.

Він додав, що на Черкащині ліквідували понад 330 тис. кв. м ямковості, що втричі більше, ніж торік. Тож і наступного року в області планують утримати такий же високий темп дорожніх робіт. Тож вже розпочаті проектні роботи щодо низки об’єктів.

Прес-служба Черкаської ОДА