Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » У Черкащині засніжило – на автодорогах державного значення працює спецтехніка

У Черкащині засніжило – на автодорогах державного значення працює спецтехніка

У всіх районах Черкаській області ввечері 2 грудня розпочався снігопад.

Спецтехніка підрядних організацій Служби автодоріг у Черкаській області негайно виїхали на автодороги державного значення для обробки дорожнього покриття протиожеледними матеріалами, аби не допустити утворення ожеледі.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв без нагальної проблеми утриматися від поїздок на час негоди для надання можливості роботи снігоприбиральної техніки та не створювати заторів на автодорогах. Або ж радимо перенести подорож на світлу пору доби,

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

Керуючи транспортними засобами за складних погодних умов, будьте особливо уважними та обережними, чітко дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, обирайте безпечну швидкість та дистанцію руху. Уникайте різкого гальмування та ризикованого маневрування.

Шановні водії! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних! Краще запобігти виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія Служби автомобільних доріг у Черкаській області за телефонами: (0472) 71-45-34.

Безпечних вам поїздок!

Прес-служба САД у Черкаській області