УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » У Драбівському районі обговорили питання контролю вантажних перевезень

У Драбівському районі обговорили питання контролю вантажних перевезень

Під час робочої поїздки заступника голови Черкаської облдержадміністрації Костянтина Омаргалієва 13 березня до Драбівського району, він ознайомився із ситуацією щодо стану, ремонту та утримання доріг державного значення району. Також було розглянуто звернення громадських активістів щодо перевірки дотримання вагових норм вантажоперевізниками у Драбівському районі та можливості розміщення вагового комплексу на автодорозі Драбів – Золотоноша.

З цих питань у Драбові відбулася нарада за участі заступника очільника області Костянтина Омаргалієва, в.о. начальника Служби автомобільнх доірг у Черкаській області Владислава Демиденка, в.о. начальника управління Укртрансбезпеки у Черкаській області Володимира Завгородського, директора ДП «Черкаський облавтодор» Олександра Северина та начальник управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу Черкаської облдержадміністрації Сергія Чубаня.

Під час наради з місцевими активістами було напрацьовано план спільних дій. Вони разом з перевізниками занепокоєні станом доріг у Драбівському районі. Кажуть, що такі значні руйнування дорожнього покриття були спричинені рухом перевантажених великоваговиків. Допоміг би проконтролювати недобросовісних перевізників габаритно-ваговий комплекс. Відповідне звернення представникам місцевої та обласної влади передали активісти з ГО «Дорожній контроль–Драбів», «Народний контроль–Драбів», «Народна рада Драбівщини».

– Зараз в області діє поки що єдиний пересувний комплекс для зважування великогабаритного транспорту, який розміщений поблизу Умані, – зазначив Костянтин Омаргалієв. – Цього, зрозуміло, не достатньо для повноцінного контролю за недобросовісними великоваговиками. Тож нині ми працюємо над тим, аби найближчим часом придбати габаритно-ваговий комплекс та облаштувати ділянку для його розміщення біля Золотоніського кільця. Це має вирішити питання руху перевантажених перевізників для районів Лівобережжя області. 

Поки будуть тривати всі необхідні процедури, допомогти контролювати вантажоперевізників-порушників зголосилися самі місцеві активісти з перевізниками. За необхідності ваговий комплекс має надати у користування одне з місцевих підприємств. Керівники організацій роз’яснили, що на даний час проводяться всі відповідні роботи для будівництва вагового комплексу у передмісті Золотоноші, на що потрібно небагато часу та запросили представників громадськості до співпраці.

Принагідно учасники зустрічі також порушили питання ремонту та утримання доріг в районі. Зокрема частину дороги державного значення Т-24-09. Розпочати роботи на найбільш проблемних ділянках цього автошляху готові вже днями.

Прес-служба Черкаської ОДА