УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Черкаській області

» Прес-центр » новини » У селі Червона Слобода продовжуються роботи з влаштування освітлення автодороги

У селі Червона Слобода продовжуються роботи з влаштування освітлення автодороги

У селі Червона Слобода Черкаського району продовжуються роботи з влаштування зовнішнього освітлення ділянки дороги Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук по вулиці Чигиринський Шлях.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядною організацією ТОВ «Геобудсерсіс Плюс» на ділянці дороги Р-10 км 130+650 – км 105+000 вже влаштовано зовнішнє освітлення цієї ділянки дороги. Тут встановлено 2 шафи керування освітленням, 42 опори зовнішнього освітлення, на яких змонтовано сучасні енергозберігаючі світлодіодні LED світильники.

Наразі роботи з влаштування зовнішнього освітлення дороги у селі Червона Слобода продовжуються на іншій ділянці дороги Р-10 км 98+550 – км 101+950. Тут також буде влаштовано зовнішнє освітлення ділянки автодороги: буде встановлено 32 опори зовнішнього освітлення з світлодіодними LED світильниками.

Вулиця Чигиринський Шлях у селі Червона Слобода, яка проходить через усе село і є ділянкою дороги Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, є небезпечною і у вночі не освітлювалася, через що тут ставалися дорожньо-транспортні пригоди.

Прес-служба САД у Черкаській області